Język:

Miejsca

Spływy Kajakowe Bugiem

Żeglarstwo/Przystań/Stanica wodna/Spływy kajakowe

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Dolina Bugu
Odległość od Green Velo
0.04 km
Kontakt
Adres:
Rynek 20/1
Telefon:
+48 606 972 793
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Oferta niezapomnianej wycieczki kajakowej po rzece Bug. Po drodze, w zależności od wybranego odcinka spływu, istnieje możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc, takich jak np. Monaster Św. Onufrego w Jabłecznej, Bazylikę Mniejszą w Kodniu lub Parafię Neounicką w Kostomłotach.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy rowerzyści przemierzający nadbużańskie szlaki rowerowe do skorzystania z tego niewątpliwego urozmaicenia. Wrażenia z kajakowej wycieczki po Bugu będą niezapomniane. Rowery, odpowiednio zabezpieczone, podróżują na przyczepce, a rowerzyści dają nieco popracować mięśniom swoich rąk i ramion, płynąc Bugiem. Można też oddać się zupełnej beztrosce i relaksować się w kajaku, płynąc z nurtem i podziwiać przepiękną przyrodę.

Organizatorzy zapewniają bezpieczny nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin) oraz transport rowerów. Możliwość przygotowania suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów).

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013