Język:

Miejsca

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Rakowisko"

Schroniska

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Odległość od Green Velo
4.14 km
Kontakt
Adres:
Środkowa 325, 37-111 Rakszawa
Telefon:
+48 17 226 11 15, +48 694 016 236
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

„Rakowisko” jest położone na wsi, w pobliżu trasy Łańcut - Leżajsk, w odległości 12 km od Łańcuta i 20 km od Leżajska. Od Zagrody Garncarskiej w Medyni Głogowskiej dzieli go zaledwie 10 km. Tuż obok schroniska znajduje się Osada Rakszawa. W pobliżu jest także dawny park Ordynacji Potockich, tzw. "Brzeźnik", który stanowi wraz z lasem i stawami wspaniałe miejsce do spacerów, grzybobrania, łowienia ryb. Okoliczne lasy to doskonałe tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

 

Obiekt oferuje noclegi w pokojach 4-osobowych (z łazienką lub bez). Do dyspozycji gości oddano także: świetlicę, salę konferencyjną, salę kawiarnianą, dwie kuchnie samoobsługowe, dwie samoobsługowe pralnio-suszarnie odzieży. Schornisko świadczy całodzienne lub częściowe wyżywienie dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej i teatralnej w budynku szkoły, który jest doskonałym miejscem do prowadzenia szkoleń, zajęć sportowych, prób tanecznych i teatralnych.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013