Język:

Miejsca

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy "Wędrowiec"

Inne obiekty noclegowe

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
12.35 km
Kontakt
Adres:
os. Nowe Sioło 15, 37-611 Cieszanów
Telefon:
+48 16 631 10 92
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Kompleks rekreacyjno-sportowy „Wędrowiec” położony jest w dolinie potoku Brusienka. Na terenie obok kąpieliska zorganizowano piaszczystą plażę z zapleczem socjalnym, bieżącą wodą i kanalizacją, a także zapleczem pod działalność gastronomiczną, boiskiem do piłki nożnej i siatkówki, polem namiotowym oraz 11 domkami letniskowymi.

Każdy z domków posiada aneks kuchenny i łazienkę oraz sześć miejsc noclegowych. Przy Zespole Szkól Publicznych w Cieszanowie zorganizowane jest schronisko młodzieżowe. Istnieje także możliwość korzystania z całodziennego wyżywienia na stołówce przy szkole. Obok szkoły zlokalizowano boiska sportowe do gry w piłkę nożną, ręczną i koszykową. Działają dwa korty tenisowe oraz całoroczne lodowisko. Na terenie gminy Cieszanów wytyczono kilka ścieżek rowerowych o łącznej długości ponad 90 km.

 

Kompleks sprawia pozytywne wrażenie. Bardzo łatwo do niego dojechać, zarówno rowerem, jak i samochodem. Sam obiekt noclegowy jest nowy, domki bardzo czyste, zadbane. Przyjemna obsługa. Dodatkowe atrakcje na terenie obiektu (wieża widokowa, miejsce na ognisko, kąpielisko) z pewnością umilą pobyt. Pod koniec sierpnia organizowany jest tu Rock Festival. 

Opinia audytora (Leszek)
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013