Język:

Miejsca

Agroturystyka Polana, Elżbieta Popko

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
6.29 km
Kontakt
Adres:
Lipowiec 185, 23-407 Tereszpol
Telefon:
+48 600 351 980
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Dom znajduje się na szczycie wzniesienia z widokiem na otaczające go wzgórza i lasy Roztocza. Drewniany dom w całości przeznaczony na potrzeby gości, jest całoroczną kwaterą oddaloną 200m od najbliższych zabudowań. Jest to doskonały punkt wypadowy do innych roztoczańskich zakątków. Obiekt oferuje wyżywienie oparte na produktach z własnego gospodarstwa. Cisza i spokój zapewnią udany wypoczynek. Duża weranda przy domu jest najlepszym miejscem na poranna kawę, śniadanie lub popołudnie z książką. “Polana” to dom, który zawiera dwie niezależne kondygnacje. Zmieszczą one łącznie 17 osób.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni regionalnej
Oferta kuchni wegetariańskiej

 

Obiekt oddalony o ok. 10,5 km od GV w Zwierzyńcu.Większą część trasy pokonać trzeba drogą wojewódzką. Obiekt mieści się na samym szczycie wzniesienia, przy niebieskim szlaku rowerowym. Z polany rozpościera się przepiękny widok na okolicę i winnicę właścicieli ulokowaną na zboczu wzniesienia. Na środku polany stoi domek, który można wynająć, Obok stoi także budynek świetlicy, gdzie można odpocząć.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013