Język:

Miejsca

Agroturystyka "Nad Bugiem" Szuminka

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
0.11 km
Kontakt
Adres:
Szuminka 32, 22-200 Włodawa
Telefon:
+48 604 431 207
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Do dyspozycji gości są pokoje 2,3 i 4-osobowe +TV, WiFi, łazienki w pokoju oraz na korytarzu,aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem,oddzielny domek 4-6 osobowy z łazienką oraz kuchnią,miejsce do rozpalenia ogniska, altana z grillem, ogrodzone miejsce do parkowania, możliwość wypożyczenia rowerów, miejsce do zabawy dla dzieci (piaskownica,trampolina, basen). Ceny za pokój uzależnione są od sezonu, ilości deklarowanych osób oraz długości pobytu. W przypadku zainteresowania lub dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny  604-431-207. Oferujemy możliwość zorganizowania spływów kajakowych oraz nauki jazdy konno. Agroturystyka znajduje się 10 km od j.Białego(Okuninka) oraz 5 km od Włodawy. Serdecznie Zapraszamy :)

 

Dwa domki znajdujące się ok. 200 m od GV. Otoczone są polami i inną zabudową. Domki w kolorze pastelowej zieleni, otoczone są zielenią. Całość zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz jest schludna i zadbana. Z zabudową sąsiaduje gospodarstwo, gdzie swobodnie biegają kury, gęsi i kucyki. Przed domkami, na działce stoją zabytkowe narzędzia rolnicze: sieczkarnia, sztyftówka. Pomiędzy budynkami znajduje się altana, z której każdy rowerzysta może skorzystać.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013