Język:

Miejsca

Brzozowy Dworek

Pokoje gościnne i kwatery prywatne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
4.62 km
Kontakt
Adres:
Lipowiec 1B, 23-407 Tereszpol
Telefon:
+48 600 338 317
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Brzozowy Dworek położony jest we wsi Lipowiec. Dom jest przystosowany do przyjęcia gości szukających odpoczynku w ciszy i bliskim kontakcie z naturą. Odwiedzających czekają stylowe pokoje z łazienkami (2, 3 oraz 4 osobowe), salon z aneksem kuchennym i kącikiem wypoczynkowym. Gospodarze apewniają smaczną kuchnię. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i spacerom po pobliskim lesie pełnym grzybów i jagód, jak również wyprawom do Rezerwatu Bagno Tałandy, gdzie można podziwiać żeremie i dziką zwierzynę.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Menu kuchni regionalnej
Menu kuchni wegetariańskiej

 

Obiekt oddalony o ok. 9 km od GV w Zwierzyńcu. Większą część trasy trzeba pokonać drogą wojewódzką. Dom mieści się na polanie pośród lasów, a w nim pokoje wyposażone są w łazienki. Dodatkową zaletą jest suszarnia w kotłowni. Właściciel proponuje zwiedzanie winnicy i degustację wina. Zimą organizuje kuligi. Dobre miejsce na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Opinia audytora

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013