Język:

Miejsca

Dom Pod Lipą

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
3.69 km
Kontakt
Adres:
Jaminy 20, 16-310 Jaminy
Telefon:
+48 698 647 608
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Dom pod Lipą położony jest w Jaminach, gminie Sztabin, powiecie augustowskim, na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Duże ogrodzone podwórko zapewnia bezpieczeństwo i wygodę wszystkim wypoczywającym. Przez Jaminy wiedzie turystyczny szlak zielony - pieszy i rowerowy oraz Podlaski Szlak Bociani.

Przygotowaliśmy cały dom dla gości z możliwością oddzielnego wejścia na poddasze, gdzie znajdują się 2 pokoje (dwuosobowe z dostawką dwuosobową) z łazienkami. Dla gości przebywających na poddaszu przeznaczona jest do dyspozycji oddzielna kuchnia letnia, która znajduje się w oddzielnym budynku. Parter wyposażony jest w sypialnię dwuosobową (z dostawką dwuosobową), łazienką i salon połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Dodatkowo dla gości przygotowaliśmy saunę parową, miejsce na grilla oraz miejsce na ognisko. W ofercie mamy rowery, które wypożyczamy gościom. Oferujemy doskonałe miejsce wypoczynku weekendowego jak i wypoczynku dłuższego np. wakacje.

 

Obiekt czynny sezonowo (kwiecień-wrzesień).

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013