Język:

Aktualności

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Laureaci z Podlaskiego i Lubelskiego w konkursie "Na wsi najlepiej"

9 sierpnia 2019

Do tegorocznej edycji konkursu „Na Wsi Najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” zgłoszono aż 169 obiektów związanych z polską turystyką wiejską. Kapituła wybrała 4 zwycięzców i 8 laureatów konkursu.

Podkarpackie Forum Terytorialne

4 sierpnia 2019

Po raz ósmy obradowało Podkarpackie Forum Terytorialne, podczas którego głównym tematem była prezentacja założeń do Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo na 76 Tour de Pologne

2 sierpnia 2019

W sobotę 3 sierpnia startuje 76 Tour de Pologne. Podczas I Etapu przy al. Focha w Krakowie promować będziemy najdłuższą trasę rowerową w Polsce – Green Velo.

Sandomierz i szlak Green Velo w programie “Pytanie na śniadanie” w TVP !

1 sierpnia 2019

W najbliższą sobotę, w programie “Pytanie na śniadanie” pokażemy niepowtarzalny klimat Sandomierza i odkryjemy przed Wami nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu, szczególnie podczas wycieczek rowerowych.

Nowe ścieżki rowerowe w województwie świętokrzyskim

27 lipca 2019

Rozrasta się infrastruktura rowerowa w regionie świętokrzyskim, która łączy największe atrakcje w województwie i ważne miasta węzłowe regionu.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013