Język:

Miejsca

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Wzgórzu

Kwatery agroturystyczne

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
14.19 km
Kontakt
Adres:
Krajno Pierwsze 89 A, 26-008 Górno
Telefon:
+48 696 449 711
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Wzgórzu posiadamy 5 pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi (lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa). Do każdego pokoju niezależne wejście. W pokojach TV i bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi. Kuchnia do dyspozycji gości, miejsce na grill i ognisko, parking, plac zabaw dla dzieci, możliwość organizowania kuligów, możliwość całodziennego wyżywienia, liczba miejsc: 20.

Bardzo ładne widoki na Dolinę Wilkowską i Łysicę. 2 km do miejscowości Święta Katarzyna. W pobliżu: Sabat Krajno Park Rozrywki i Miniatur www.sabatkrajno.pl , wyciąg narciarski Sabat Krajno, szlaki turystyczne na Łysicę i Święty Krzyż, ruiny zamku w Bodzentynie, nowoczesny zalew rekreacyjny w Wilkowie, 200 m do górnej stacji wyciągu. Idealna baza wypadowa do innych atrakcji Gór Świętokrzyskich: dąb Bartek w Zagnańsku, ruiny zamku w Chęcinach, Jaskinia Raj, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, Święty Krzyż, Sanktuarium w Kałkowie. 

Jest to idealne miejsce na wycieczki w Góry Świętokrzyskie

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013