Język:

Wydarzenia

Dziki Zachód w Kurozwękach

piątek, 10 sierpnia 2018, 16:00 - niedziela, 12 sierpnia 2018, 21:00

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Zamkowa 3, 28-200 Kurozwęki

Festyn w otoczeniu zabytkowego pałacu w Kurozwękach tuż obok jedynego w Polsce stada bizonów amerykańskich. Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję skorzystać z pokazów Indian i kowbojów na terenie wioski indiańskiej: tańców indiańskich i country, ujeżdżania koni, kaskaderki konnej oraz wejścia do obozu samurajów i obozu poszukiwaczy złota. W czasie święta funkcjonuje labirynt z konopi oraz miejsca do gier i zabaw – strzelnice, amfibie, i wiele innych. Corocznie na scenie przed pałacem występują artyści i zespoły muzyczne.

 

 ATRAKCJE:

WIELKI LUNAPARK, WIOSKA INDIAŃSKA, OBOZY: TRAPERÓW, POSZUKIWACZY ZŁOTA, SAMURAJÓW. Pokazy: tańców indiańskich i country, ujeżdżania koni, kaskaderki konnej. „Safari Bizon”, labirynty w kukurydzy i konopi. Ścianka wspinaczkowa, wielkie gry planszowe, strzelnice, park linowy, minigolf, dużo muzyki w rytmach disco i wiele innych.

 

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013