Język:

Wydarzenia

Wiklina 2019 w Rudniku nad Sanem

sobota, 1 czerwca 2019 - niedziela, 2 czerwca 2019

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Rynek 40, 37-420 Rudnik nad Sanem

W dniach 1-2 czerwca w Rudniku nad Sanem po raz dwudziesty odbędzie się plenerowa impreza „Wiklina 2019”. Od 2000 roku to rodzinna propozycja wypoczynku dla mieszkańców gminy oraz przybyłych gości.
W tym roku będziemy obchodzić okrągły jubileusz - XX edycję „Wikliny”. Z tej okazji organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny. Na scenie zaprezentują się m.in. „Top Girls”, „Playboys”, „Hudacy” i „Babilon Boney M. Cover”.

Przygotowano także wiele atrakcji towarzyszących, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych m.in.: targi wikliniarskie, plenerowa degustację potraw z Wielkiego Kotła, bezpłatny park rozrywki, wiklinowy rajd rowerowy i paradę motocyklistów. Dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorcami, tworzy się wspólnie wyjątkowy program i klimat tej imprezy. Dla miasta impreza „Wiklina” to wyjątkowy czas, w którym organizatorzy chcą pokazać, jak bardzo ważny jest  produkt, który rozsławił Rudnik, jako zagłębie i międzynarodowe centrum wikliniarstwa.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013