Język:

Wydarzenia

Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo

niedziela, 10 czerwca 2018, 08:30-18:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Podleśna 15, 37-467 Stalowa Wola

Trasa o długości prawie 60 km, piknik, konkursy i mnóstwo atrakcyjnych nagród do wygrania – to wszystko czeka na uczestników Podkarpackiego Rajdu Rowerowego Green Velo.

Impreza odbywa się w zastępstwie znanego już w okolicy Powiatowego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Świetna atmosfera i sprawdony organizator zostaje bez zmian, zmienia się jedynie skala i ranga wydarzenia.

Warto podkreślić, że to nie wyścig, a typowo turystyczny rajd odbywający się w tempie rekreacyjnym.  W planach dłuższy postój połączony z piknikiem na terenie Diecezjalnego Ośrodka Turystyki i Formacji Chrześcijańskiej AUGUSTIANUM w Radomyślu nad Sanem. Będzie można odpocząć, coś zjeść, a także wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Stalowowolski Klub Morsów „Lodołamacze”.

Zapisy prowadzone są od 4 do 8 czerwca 2018 r., lub do wyczerpania miejsc, w Starostwie Powiatowym – pokój nr 114. Ze względów organizacyjnych, liczba uczestników jest ograniczona do 250 osób.

Więcej informacji: www.stalowowolski.pl

Zapraszamy do udziału!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013