Język:

Wydarzenia

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe w Narolu

piątek, 22 lutego 2019 - niedziela, 24 lutego 2019

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
ul. Parkowa 2, 37-610 Narol

IX edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych odbędzie się w dniach 22-24 lutego br.w restauracji „Pałacowa” w Narolu.

Tradycyjnie już, kiedy to większość jednośladów stoi w garażu, ich miłośnicy spotkają się, by wspólnie opowiadać o swoich podróżach.

– Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych podróżników motocyklowych, którzy zabiorą Was do krain rozciągających się w różnych częściach świata. Poznacie przygody związane z eksplorowaniem znanych i tych mniej znanych miejsc. Dowiecie się, jakie są zalety i wady jazdy w pojedynkę oraz w grupie. Podróże motocyklistów i motocyklistek bez zakłóceń: konkursów oceniających, kto pojechał dalej czy też w bardziej ekstremalnych warunkach. To pokazy przeźroczy, filmów, prezentacji tematycznych w doborowym towarzystwie podróżników. Wszystko w niepowtarzalnej atmosferze – informują organizatorzy.

Przybywając na imprezę uzyskacie mnóstwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania. Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze w doborowym towarzystwie w samym sercu Roztocza.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013