Język:

Wydarzenia

Ultraroztocze 2022

piątek, 13 maja 2022, 07:00 - niedziela, 15 maja 2022, 15:00

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
ul. Tomaszowska 23, 22-672 Susiec

Bieg (marsz nordic walking) na dystansie 10 kilometrów to doskonała propozycja na początek przygody z Magicznym Roztoczem.

Uczestników biegu na 30 kilometrów przywita jeden z symboli Roztocza - wieża widokowa. Ci, którzy zmagać się będą z trasą o długości 60 kilometrów kolekcjonowanie mocnych wrażeń rozpoczną od szybkiego zwiedzania największego kamieniołomu na Roztoczu. Dalej wszystkie diabły i czarownice pomkną w stronę Czartowego Pola, by tam szukać starej papierni. A dalej? Dalej... będzie jeszcze piękniej!

Najwytrwalsi biegacze, na których czeka dystans 90 kilometrów odwiedzą tajemniczy Roztoczański Park Narodowy. Najwięcej Magii Roztocza złapią natomiast ci, którzy pokonają trasę ultra o długości 120 kilometrów.

Nie zabraknie też wyjątkowych zawodów MTB, których trasa poprowadzona będzie poza typowymi szlakami rowerowymi. To szansa, by przejechać Rowerem przez Roztocze, jakiego nie znacie!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013