Język:

Miejsca

Zamek Rycerski SOBKÓW

Ośrodki jazdy konnej/ stadniny koni

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
17.86 km
Kontakt
Adres:
Sobka 15
Telefon:
41 387 11 36, 509 301 601
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Sobkowska fortalicja to obiekt, który oferuje swym gościom moc atrakcji, a wśród nich jazdę konną – zarówno na maneżu, jak iw niezwykle malowniczym terenie, którego oś wyznacza meandrująca rzeka Nida. Doświadczona kadra instruktorska, posłuszne konie zaprawione w jeździe sportowej i rekreacyjnej sprawiają, że Zamek w Sobkowie to miejsce idealne dla wszystkich.

 

Młodsi adepci hippiki mogą trenować jeździectwo na łagodnych konikach polskich. Przestronny maneż umożliwia prowadzenie zajęć nawet z dużym zastępem. Obiekt to również idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych – na terenie obiektu działa restauracja, istnieje możliwość noclegu dla większej grupy osób. Dodatkow atrakcje to m.in. kuligi, przejażdżki karetami, powozami i bryczkami, pokazy rycerskiem spływy gondolą po Niedzie, strzały armatnie i tańce dworskie.Usługi dodatkowe i wyposażenie:
- maneż (przeszkody)
- toczki/kaski i palcaty
- możliwość zakwaterowania podczas pobytu w zabytkowym obiekcie
- restauracja
- pensjonat dla koni
- organziacja kuligów, przejażdżek bryczką
- organziacja imprez okolicznościowych

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013