Język:

Wydarzenia

Ekogala 2019 w Rzeszowie

piątek, 6 grudnia 2019, 10:00 - niedziela, 8 grudnia 2019, 09:59

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
953, 36-002 Jasionka

W dniach 6-7 grudnia 2019 roku odbędzie się XIII edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów. Wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów.

Ubiegłoroczną edycję „EKOGALI” odwiedziło kilkanaście tysięcy osób. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców z Polski jak i innych krajów Europy jak też zwiedzających. „EKOGALI” towarzyszą zazwyczaj dodatkowe przedsięwzięcia tj. szkolenia i seminaria, prezentacje i degustacje oraz konkursy.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013