Język:

Wydarzenia

Koncert sylwestrowy – rozśpiewane ulice świata

wtorek, 31 grudnia 2019, 21:30 - środa, 1 stycznia 2020, 04:00

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Miejsce:
ul. Odeska 1, 15-406 Białystok

Przed nami szalona, muzyczna eskapada najbardziej muzycznymi ulicami świata. Spędźmy wspólnie ostatnią, wyjątkową noc 2019 roku i powitajmy Nowy Rok pod dachem Opery i Filharmonii Podlaskiej, z największymi wokalnymi przebojami scen operowych i musicalowych. Orkiestra OiFP pod batutą Maestro Mirosława Jacka Błaszczyka z towarzyszeniem wspaniałych solistów zaprasza na różnorodną, wielobarwną podróż pełną muzycznych uniesień, podczas której zwiedzimy rozśpiewane metropolie i usłyszymy ich największe przeboje operetkowe i musicalowe, m.in. „Je veux vivre” aria Julii z opery „Romeo i Julia”, „Kuplety Barinkaya” z I aktu operetki „Baron cygański” czy „Co się dzieje, oszaleję” z operetki „Księżniczka czardasza”.

Dodatkowo, w kasie Opery przy ul. Odeskiej 1 dostępne będą bilety na bal „Roztańczona Odeska ze smakiem nowej kuchni rosyjskiej”. Bal rozpocznie się około godz. 23.00 i potrwa do godziny 4.00. W dolnym foyer Opery oraz Sali Wystawowej odbędzie się koncert 4 solistów, a następnie do tańca porwą uczestników muzyczne hity prezentowane przez DJ-a. Smakiem tej nocy będzie nowoczesna kuchnia rosyjska.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013