Język:

Wydarzenia

Cyklokarpaty – Przemyśl 2020

sobota, 25 kwietnia 2020

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Franciszkańska/Władycze, 37-700 Przemyśl

Strome uliczki, wiekowe budowle i wysokie wieże starych kościołów. Taki jest Przemyśl, a jego klimat jest nie do podrobienia.

To właśnie w Przemyślu miłośnicy imprez rowerowych dla amatorów sygnowanych przez Cyklokarpaty spotkają się po raz pierwszy w 2020 roku.

W Przemyślu uczestnicy będą mogli ścigać się na czterech dystansach – Kids Race, Family, Hobby i Mega. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno początkujący, jak i amatorzy trudnych technicznie odcinków i tras wymagających nie tylko techniki, lecz również żelaznej kondycji.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas maratonu każdy kolejny kilometr doskonale oznakowanej trasy będzie podobał Ci się jeszcze bardziej niż poprzedni. Spotkasz się z niezwykłą uprzejmością innych uczestników. W razie "w" możesz zawsze liczyć na szybką pomoc Organizatorów. Na mecie czekać będzie unikalny medal oraz smaczny posiłek. I z pewnością nabierzesz ochoty, by wziąć udział w kolejnej imprezie z cyklu!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013