Język:

Wydarzenia

Cyklokarpaty – Horyniec-Zdrój 2020

sobota, 4 lipca 2020

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
ul. Zdrojowa 14, 37-620 Horyniec Zdrój

Pierwszy lipcowy maraton popularnego cyklu Cyklokarpaty rozegrany zostanie w tak zwanych „Małych Bieszczadach”, jak potocznie nazywane jest Roztocze Południowe.

To jedna z najbardziej malowniczych polskich krain, pełna urzekających krajobrazów i niezwykłych zabytków. A w samym sercu tej krainy leży Horyniec-Zdrój.

Horynieckie zmagania należą do najłatwiejszych w sezonie. Dlatego też jest to wspaniała okazja na sportowe rozpoczęcie wakacji. Organizatorzy przygotowali jak zwykle cztery trasy, spośród których wszyscy (nawet najmłodsi kolarze amatorzy) znajdą coś dla siebie.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas maratonu każdy kolejny kilometr doskonale oznakowanej trasy będzie podobał Ci się jeszcze bardziej niż poprzedni. Spotkasz się z niezwykłą uprzejmością innych uczestników. W razie "w" możesz zawsze liczyć na szybką pomoc Organizatorów. Na mecie czekać będzie unikalny medal oraz smaczny posiłek. I z pewnością nabierzesz ochoty, by wziąć udział w kolejnej imprezie z cyklu!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013