Język:

Miejsca

Aquapark Suwałki

Baseny kryte i odkryte, aquaparki

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.32 km
Kontakt
Adres:
Papieża Jana Pawła II 7, 16-400 Suwałki
Telefon:
+48 87 562 62 33 (sekretariat Aquaparku), +48 87 562 62 22 (kasy), +48 87 566 32 82 (sekretariat OSiR w Suwałkach)
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Suwalski Aquapark to jeden z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno–sportowych w północno-wschodniej Polsce.

Znajdą w nim Państwo wszystko dla zdrowia, ciała i duszy.  Kompleks składa się z basenu sportowego oraz basenu rekreacyjnego wyposażonego w liczne atrakcje (zjeżdżalnie, sztuczna rzeka, whirlpoole, gejzery, bicze wodne, masażery, brodzik dla dzieci). Atrakcjami Aquaparku są także strefa saunowa i grota solna. W obiekcie znajduje się również sala konferencyjna, bar, salon fryzjerski, sklep sportowy,  klub fitness oraz centrum rehabilitacji. Obiekt pozbawiony został barier architektonicznych, dzięki czemu jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Bezpośrednio przy Aquaparku znajduje się nowy Miejski Plac Zabaw, będący doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Umieszczone są na nim wspaniałe atrakcje dla najmłodszych, strefa dla młodzieży oraz strefa seniora, wyposażone w nowatorski sprzęt sportowo–rekreacyjny.

 

Obiekt położony na ul. Jana Pawła II - ulica oddzielająca centrum miasta, od północnego osiedla. W pobliżu znajduje się nowe osiedle (bloki i apartamentowce), położony za filharmonią, bardzo charakterystyczny, wielki zielony budynek.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013