Język:

Miejsca

Park Rekreacji Zoom Natury nad Zalewem Janowskim

Parki rozrywki

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
17 km
Kontakt
Adres:
Świerdzowa 41
Telefon:
+48 608 618 964
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Zoom Natury to ponad 10 ha park rekreacji i edukacji położony nad Zalewem Janowskim w sąsiedztwie ogromnego obszaru Lasów Janowskich.

Zoom Natury to nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą, jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce Parków Linowych, przepiękna piaszczysta, powydmowa plaża ciągnąca się na przestrzeni 500 metrów, plac pozytywnej energii, pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością. Głównym celem Zoomu Natury jest rozbudzanie ciekawości, zachęcanie do aktywnego poznawania świata poprzez doświadczanie i eksperymentowanie. Kluczowym produktem jest park tematyczny  Zoom Natury, obejmujący cztery Laboratoria Wiedzy: „Zoom Natury”, „Runo Leśne”, „Awifauny i Troposfery”, „Energii i Recyklingu”. Zoom Natury swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013