Język:

Miejsca

Restauracja na Bardzkiej

Restauracje

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
0.23 km
Kontakt
Adres:
Bardzka 29, 26-035 Raków
Telefon:
+48 513 380 924
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Restauracja na Bardzkiej oferuje smaczne, tradycyjne dania kuchni polskiej oraz pizzę, która stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Wmenu min.: placek po węgiersku, molwa i miruna w panierce oraz naleśniki. Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych i starannie dobranych produktów najwyższej jakości, z dbałością o smak i estetykę potraw. Obiekt dysponuje: szerokim wyborem dań i konkurencyjnymi cenami, wykwalifikowaną i miłą obsługą,  ogródkiem letnim oraz bezpłatnym Wi-Fi, salą z klimatyzacją i parkingiem. Organizuje imprezy okolicznościowe. Restauracja na Bardzkiej 29 to miejsce, które idealnie sprawdzi się jako romantyczny lokal na randkę, rodzinny obiad, a także na większą uroczystość czy bankiet firmowy, szkolenie lub konferencję. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni regionalnej

 

Obiekt na szlaku Green Velo. Obiekt robi dobre wrażenie. Znajduje się blisko rynku w Rakowie. Raków był ośrodkiem ariańskim ze słynną akademią rakowską, do tej pory są ślady ariańskie - dom wójta. Na zborze ariańskim zbudowano kościół z inicjatywy biskupa Zadzika. W pobliżu Rakowa znajduje się największy zalew województwa świętokrzyskiego - Chańcza.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013