Język:

Aktualności

Utrudnienia na trasie Green Velo w Województwie Podlaskim

9 kwietnia 2018

*Utrudnienia na ulicy Mikołaja Reja w Suwałkach w rejonie budowy obwodnicy Suwałk. Ruch rowerowy odbywa się na zasadach ogólnych lub wyznaczonym przejazdem dla rowerów.

*Utrudnienia na ulicy Sejneńskiej w Suwałkach. Trwa Remont drogi. Ruch rowerowy odbywa się na zasadach ogólnych lub wyznaczonymi przejazdami dla rowerów.

*Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr DW 676 z Białegostoku do miejscowości Supraśl. Trwa Remont drogi. Ruch rowerowy odbywa się na zasadach ogólnych lub wyznaczonymi przejazdami dla rowerów.

*Zmiana przebiegu trasy rowerowej Green Velo na odcinku Guszczewina – Stara Białowieża – Rezerwat Pokazowy Żubrów. W związku z remontem drogi leśnej Guszczewina – Stara Białowieża– Rezerwat Pokazowy Żubrów, stanowiącej fragment trasy rowerowej Green Velo, dojazd z Guszczewiny do Hajnówki oraz Białowieży odbywa się zmienioną trasą przez Narewkę, Świnoroje do parkingu leśnego przy drodze wojewódzkiej 687, a następnie drogą leśną w kierunku miejscowości Budy Leśne, tj. trybem Zwierzynieckim (czerwony szlak rowerowy), który łączy się z trasą Green Velo. Trasa zastępcza została zaznaczona na rysunku (3- Puszcza Białowieska_objazd Drogi Narewkowskiej.bmp).

 

Powyższe utrudnienia mogą występować przez cały sezon turystyczny 2018.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013