Język:

Aktualności

#zostańwdomu. Wirtualna podróż w czasie i historii.

7 kwietnia 2020

By poznać kulturę materialną i duchową Łemków, Bojków, Pogórzan, Dolinian, aby dowiedzieć kim byli Zamieszańcy warto odwiedzić wirtualnie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Podkarpackie poczeka - zwiedzaj online!

2 kwietnia 2020

Podkarpacka przyroda, atrakcje i co najważniejsze - szlak Green Velo poczekają na turystów. Tymczasem zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Podkarpacia.

Zaprojektuj przyszłość województwa podlaskiego

31 marca 2020

Wielu z Was pozostaje w domach. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zachęca, by ten czas wykorzystać kreatywnie i wspólnie poszukać rozwiązań dla regionu w kolejnej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

#GreenVelopoczeka #Zostanwdomu

23 marca 2020

Odwołane wycieczki, skasowane loty, rezygnacje z wypadów rowerowych - sytuacja branży turystycznej, jaki i samych turystów jest trudna. Ale wierzymy, że razem pokonamy kryzys!

Kryzys w branży turystycznej związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

18 marca 2020

Mając na względzie funkcjonowanie branży turystycznej w regionie świętokrzyskim, ROTWŚ prezentuje kompendium wiedzy na temat kryzysu i reakcji na jego konsekwencje.

4 sezony w gminie Cieszanów

9 marca 2020

Nowy projekt w gminie Cieszanów - każdy będzie mógł stworzyć własną trasę dla turystów po terenie gminy, a to dzięki rozpoczynającemu się właśnie projektowi „4 sezony w Gminie Cieszanów”. Na pomysłodawców najciekawszych tras po naszym regionie czekać będą atrakcyjne nagrody.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013