Język:

Aktualności

Miejsca Przyjazne Rowerzystom - nabór w Województwie Podlaskim

6 października 2020

Marszałek Województwa Podlaskiego zaprasza do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Zamość z nagrodą specjalną w konkursie ECO-MIASTO

30 września 2020

Dobre wieści z Zamościa! Miasto otrzymało nagrodę specjalną w konkursie ECO-MIASTO za działania podejmowane na rzecz ochrony powietrza.

Opowiedz swoją historię z Pogórza Dynowskiego!

29 września 2020

Opowiedz swoją historię i zmień ją w niezwykłą trasę turystyczną! Czekamy na wolontariuszy z Pogórza Dynowskiego!

Zaprojektuj logo Białowieskiego Parku Narodowego na 100-lecie ochrony przyrody

28 września 2020

W roku 2021 Białowieski Park Narodowy obchodzić będzie 100-lecie ochrony. To niezwykle ważny jubileusz, który zasługuje na szczególną oprawę - także graficzną!

Rozpoczęły się 3. Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

28 września 2020

Szesnastu blogerów stanie niedługo do bitwy na zasięgi i zaangażowanie internautów. Przed nami trzecia edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów!

Nadchodząca edycja Kielce Bike-Expo wyłącznie online

19 września 2020

Na podstawie szczegółowej analizy branży rowerowej i rozmów z wystawcami, organizatorzy przedsięwzięcia Kielce Bike-Expo zdecydowali, że w 2020 roku odbędzie się jedynie internetowa odsłona wydarzenia. Targi w tradycyjnej formie odbędą się w 2021.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013