Język:

Aktualności

Kolejny sukces naszego ambasadora - najwyższy budynek Berlina zdobyty!

11 września 2019

Mamy to! Ambasador szlaku Green Velo Krystian Herba pobił rekord świata skacząc rowerem po schodach Park Inn by Radisson Berlin – najwyższego budynku w stolicy Niemiec.

Ogólnopolski rajd rowerowy grand prix amatorów na szosie – w Siematyczach i Janowie Podlaskim

11 września 2019

14 i 15 września na Podlasiu (Siemiatycze) i Lubelszczyźnie (Janowie Podlaski) odbędą się dwa rajdy rowerowe dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie.

Kielce BIKE-EXPO już po raz dziesiąty!

10 września 2019

Przed nami wyjątkowa, dziesiąta już edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO. Ta najważniejsza i największa w tej części Europy wystawa branżowa odbędzie się w dniach 19-21 września.

Szlak Green Velo na Liberation Bike Ride w Belgii!

4 września 2019

Już 14. września z miejscowości Tielt we Flandrii wyruszy amatorski rajd rowerowy Liberation Bike Ride. W samym Tielt nie zabraknie Polskiego Miasteczka, a w nim naszej multimedialnej kapsuły i stoiska Green Velo.

Przebudowa Drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej

2 września 2019

Ostatni etap inwestycji w okolicach Puszczy Białowieskiej. Prace na siedmiokilometrowym odcinku biegnącym przez teren Nadleśnictwa Białowieża mają potrwać do końca miesiąca.

Poznawaj Warmię i Mazury z Cittaslow

29 sierpnia 2019

Są w Polsce takie miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze, gdzie kultywowana jest tradycja gościnności, gdzie dba się o dziedzictwo i świadczące o bogatej historii zabytki.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013