Język:

Aktualności

Podlaska Marka 2019 – ostatni dzień na zgłoszenie!

22 stycznia 2020

Jeszcze tylko dziś przesyłać można propozycje kandydatur do miana Podlaskiej Marki. Przyjmowanie zgłoszeń do 16. edycji konkursu kończy się 22 stycznia.

Wspieramy lubelskie pszczoły

17 stycznia 2020

Roztoczańskie miody kupicie na szlaku Green Velo u pszczelarzy, którzy od wielu lat kultywują naukę o pszczołach. W tym roku pszczelarzy wspiera Urząd Marszałkowski Woj. Lubelskiego, który rozpoczął nabór wniosków na realizację projektów edukacyjnych o roli pszczół dla środowiska.

Moc atrakcji dla najmłodszych w Stalowej Woli!

15 stycznia 2020

Już 16 stycznia (czwartek) organizatorzy wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0” pokażą najmłodszym, że gospodarka to zagadnienie, którym można interesować się w każdym wieku.

Transgraniczna trasa rowerowa połączy Polskę i Rosję

13 stycznia 2020

Kolejny projekt rowerowy oparty na zaufaniu i współpracy. Już w tym roku rozpocznie się budowa nowej trasy rowerowej w strefie przybrzeżnej obwodu kaliningradzkiego.

Polska zobacz więcej – zostań partnerem akcji!

10 stycznia 2020

Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

Szczęśliwego Nowego Roku i szpampańskiej zabawy sylwestrowej!

28 grudnia 2019

Szczęśliwego Nowego Roku i szpampańskiej zabawy sylwestrowej!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013