Język:

Aktualności

Poznawaj Warmię i Mazury z Cittaslow

29 sierpnia 2019

Są w Polsce takie miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze, gdzie kultywowana jest tradycja gościnności, gdzie dba się o dziedzictwo i świadczące o bogatej historii zabytki.

Bike Town Przemyśl 2019 – zobacz, jak było!

24 sierpnia 2019

17 i 18 sierpnia 2019 roku w Przemyślu odbył się niezwykły festiwal rowerowy – Bike Town Przemyśl. Historia tego wydarzenia sięga 2007 roku, kiedy to właśnie w Przemyślu odbył się pierwszy w Polsce ekstremalny wyścig po mieście – Downtown.

Za nami aktywna niedziela z Radiem Zet!

19 sierpnia 2019

Festiwal rowerowy Bike Town Przemyśl to jedna z najważniejszych imprez rowerowych we wschodniej części Polski. Nic zatem dziwnego, że na czas imprezy do Przemyśla zawitało aktywne miasteczko Radia Zet.

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Podkarpackie – podróżuj ze smakiem!

24 lipca 2019

Turystyka kulinarna to niezwykła forma turystyki, zdobywająca w ostatnim czasie rzeszę fanów na całym świecie. Regionalny potrawy przygotowywane w stylu slow z najlepszych, lokalnych produktów stają się nie tylko smakowitym wrażeniem i wspomnieniem z wyprawy, lecz także celem wyjazdu samym w sobie.

Już jutro szlak Green Velo w Dzień Dobry Wakacje!

20 lipca 2019

Już jutro w Dzień Dobry Wakacje – letnim programie śniadaniowym stacji TVN – wyemitowany zostanie felieton prezentujący Szlak Green Velo i jego atrakcje w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy przed telewizory od 8:30.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013