Język:

Aktualności

Znajdź Kamila Nosela i odkrywaj świętokrzyskie odcinki Green Velo!

4 sierpnia 2020

Trwa akcja Radia Zet - od poniedziałku do środy radio zachęca słuchaczy do wzięcia udziału w czwartkowym finale.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – „Lubelskie. Smakuj zycie”

2 sierpnia 2020

Planujesz rowerową wyprawę po lubelskim odcinku Szlaku Green Velo? A może właśnie stamtąd wracasz i, oprócz wspomnień w głowie, masz też niezwykłe zdjęcia? Weź udział w konkursie fotograficznym i zgarnij cenne nagrody.

Bon turystyczny - wspólne podróże nabierają mocy!

31 lipca 2020

Już od jutra (1 sierpnia) będzie można aktywować bon turystyczny. Spędź wymarzony czas z dziećmi w jednym z tysięcy wspaniałych miejsc Polski.

Kolejna atrakcja na przemyskiej Starówce – symbol miasta z brązu

31 lipca 2020

Każdy, kto kiedykolwiek był we Wrocławiu, doskonale wie, że mimo niekwestionowanego uroku historycznej stolicy Dolnego Śląska, jego absolutnie największą atrakcją są cieszące i małych, i dużych... niskie, brodate, zabawne niziołki.

Twoja wakacyjna przygoda rowerowa czeka na Ciebie!

28 lipca 2020

Zapraszamy dzisiaj do słuchania Radia RMF FM, na antenie którego odbędzie się relacja ze szlaku rowerowego Green Velo. Reporter Krzysztof Kot będzie wypatrywał rowerzystów w okolicach Włodawy i Okuninki i sprawdzał, co tak bardzo urzekło ich na szlaku.

Otwarcie Podkarpackiego Szlaku Filmowego

28 lipca 2020

Na kulturalnej mapie Podkarpacia twórczość filmowa zyskuje coraz większe znaczenie. Powstawały tu produkcje, które niejednokrotnie okazywały się kultowymi. Przyszedł czas, by na wspomnianej mapie wytyczyć nowy szlak - Podkarpacki Szlak Filmowy.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013