Język:

Aktualności

Przebudowa Drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej

2 września 2019

Ostatni etap inwestycji w okolicach Puszczy Białowieskiej. Prace na siedmiokilometrowym odcinku biegnącym przez teren Nadleśnictwa Białowieża mają potrwać do końca miesiąca.

Poznawaj Warmię i Mazury z Cittaslow

29 sierpnia 2019

Są w Polsce takie miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze, gdzie kultywowana jest tradycja gościnności, gdzie dba się o dziedzictwo i świadczące o bogatej historii zabytki.

Bike Town Przemyśl 2019 – zobacz, jak było!

24 sierpnia 2019

17 i 18 sierpnia 2019 roku w Przemyślu odbył się niezwykły festiwal rowerowy – Bike Town Przemyśl. Historia tego wydarzenia sięga 2007 roku, kiedy to właśnie w Przemyślu odbył się pierwszy w Polsce ekstremalny wyścig po mieście – Downtown.

Za nami aktywna niedziela z Radiem Zet!

19 sierpnia 2019

Festiwal rowerowy Bike Town Przemyśl to jedna z najważniejszych imprez rowerowych we wschodniej części Polski. Nic zatem dziwnego, że na czas imprezy do Przemyśla zawitało aktywne miasteczko Radia Zet.

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Podkarpackie – podróżuj ze smakiem!

24 lipca 2019

Turystyka kulinarna to niezwykła forma turystyki, zdobywająca w ostatnim czasie rzeszę fanów na całym świecie. Regionalny potrawy przygotowywane w stylu slow z najlepszych, lokalnych produktów stają się nie tylko smakowitym wrażeniem i wspomnieniem z wyprawy, lecz także celem wyjazdu samym w sobie.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013