Język:

Aktualności

Polish Run – biegnij, gdziekolwiek jesteś!

1 lipca 2020

„Run whenever and wherever you are” [biegnij kiedykolwiek I gdziekolwiek] – oto hasło tegorocznej edycji biegu Polish Run. Idea podyktowana jest zmienioną rzeczywistością, w której się znajdujemy. COVID-19 zmusił organizatorów do przeniesienie Polish Run do sfery wirtualnej.

Czas na Podlaskie. W kontakcie z naturą!

11 czerwca 2020

Trwa kampania Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT) #CzasNaPodlaskie. W ramach akcji zorganizowano wydarzenie online „Czas na Podlaskie. W kontakcie z naturą", którego celem jest zachęcanie do planowania podróży po regionie.

Z Izabelą i Bartkiem po Green Velo

8 czerwca 2020

Izabela i Bartek Januszek to para zakręconych rowerzystów. Na dwóch kółkach zwiedzili już kawał świata. Tym razem postanowili wybrać się w Polskę Wschodnią. Jesteście ciekawi ich wrażeń? Zaglądajcie na stronę, czytajcie i oglądajcie…

Odpoczywaj w Polsce!

5 czerwca 2020

Chcemy wyjeżdżać, chcemy wypoczywać i cieszyć się życiem. Wielu z nas będzie musiała jednak na nowo zaplanować swój wakacyjny wyjazd. Dokąd warto się wybrać? Podpowiadamy: w tym roku odpoczywaj w Polsce!

Nowe wydawnictwa Warmii i Mazur

4 czerwca 2020

Warmińsko-Mazurskie przygotowuje się na przyjęcie turystów i dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się warunków. W tym celu powstały publikacje o różnej formie wypoczynku na terenie znanym z zieleni i jezior.

Innowacyjne pakiety turystyczne w Łęku Małym

4 czerwca 2020

Celem projektu jest rozwinięcie działalności gospodarczej poprzez utworzenie trzech pakietów turystycznych, co przyczyni się utworzenia i utrzymania miejsca pracy.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013