Język:

Aktualności

Nowy projekt Muzeum Kresów w Lubaczowie

25 stycznia 2020

„Drewniane cerkwie – ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat” to projekt realizowany wspólnie przez Muzeum Kresów w Lubaczowie ze stroną ukraińską. Dzięki współpracy drewniana architektura sakralna i wspólne dziedzictwo kulturowe zyska dodatkową promocję.

Jazda próbna szlakiem kolejki wąskotorowej w Świętokrzyskim Parku Narodowym

23 stycznia 2020

Wiosną rowerzyści przejadą szlakiem kolejki wąskotorowej ze Świętej Katarzyny do Nowej Słupi.

Podlaska Marka 2019 – ostatni dzień na zgłoszenie!

22 stycznia 2020

Jeszcze tylko dziś przesyłać można propozycje kandydatur do miana Podlaskiej Marki. Przyjmowanie zgłoszeń do 16. edycji konkursu kończy się 22 stycznia.

Wspieramy lubelskie pszczoły

17 stycznia 2020

Roztoczańskie miody kupicie na szlaku Green Velo u pszczelarzy, którzy od wielu lat kultywują naukę o pszczołach. W tym roku pszczelarzy wspiera Urząd Marszałkowski Woj. Lubelskiego, który rozpoczął nabór wniosków na realizację projektów edukacyjnych o roli pszczół dla środowiska.

Moc atrakcji dla najmłodszych w Stalowej Woli!

15 stycznia 2020

Już 16 stycznia (czwartek) organizatorzy wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0” pokażą najmłodszym, że gospodarka to zagadnienie, którym można interesować się w każdym wieku.

Transgraniczna trasa rowerowa połączy Polskę i Rosję

13 stycznia 2020

Kolejny projekt rowerowy oparty na zaufaniu i współpracy. Już w tym roku rozpocznie się budowa nowej trasy rowerowej w strefie przybrzeżnej obwodu kaliningradzkiego.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013