Język:

Aktualności

Augustów trzecim etapem cyklu Garmin Iron Triathlon 2019 z trzema dystansami do wyboru!

29 maja 2019

Rok temu Augustów podbił serca triathlonistów podczas finału Garmin Iron Triathlon. W tym roku zawody odbędą się 16 czerwca, a triathloniści zmierzą się w zmaganiach na trzech dystansach!

Na wszystkich dystansach (1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM)  będzie można wystartować w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zawodach biegowych Garmin Kids na dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m.

Augustowski triathlon zlokalizowany będzie w okolicach Amfiteatru nad Jeziorem Necko. Etap pływacki odbędzie się w Jeziorze Necko. Następnie triathloniści pojadą trasą rowerową, poprowadzoną drogą wojewódzką 662 do miejscowości Szczerba. Na zakończenie zmagań zawodnicy pokonają etap biegowy poprowadzony między innymi urokliwymi alejkami i ścieżkami wzdłuż Jeziora Necko.

Więcej informacji na stronie www.irontriathlon.pl

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013