Język:

Aktualności

Kapsuła 5D Green Velo w podróży!

14 czerwca 2019

Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego mobilnego kina - jest okazja. Filmy o Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo zobaczycie na Dniach otwartych Grupa PGE w Kielcach (15 czerwca) przy ul. Hubalczyków 30 w godz. 10.00-16.00 oraz w Chmielniku podczas "Szalom na Wspólnej - Dni Kultur" (16 czerwca).

Dzień otwarty Grupa PGE
W najbliższą sobotę przy ul. Hubalczyków 30 w Kielcach na zwiedzających będą czekać przewodnicy- pracownicy PGE, którzy opowiedzą o procesie produkcyjnym elektrociepłowni i elektrowni pokażą nowoczesne instalacje oczyszczania spalin, z których wydobywa się para wodna wytłumaczą czym jest wysokosprawna kogeneracja i jak można zdalnie sterować siecią ciepłowniczą.
Festiwal Dni Kultur w Chmielnik - Miasto i Gmina przeniesie nas w czasie do sztetla pełnego żydowskiego humoru, muzyki klezmerskiej i smakowitych dań. W programie: teatry uliczne, koncerty klezmerskie, muzyka rozrywkowa, prezentacje wokalne, spektakl teatralny w synagodze, wystawy, lokalni artyści od najmłodszych po najstarszych, żydowskie i polskie przysmaki... To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na zwiedzających.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013