Język:

Aktualności

Drugi etap Turystycznych Mistrzostw Bloggerów

11 lipca 2019

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Za nami pierwszy etap konkursu i już wiemy, na których blogach zobaczymy informacje o pięciu województwach Polski Wschodniej.

Lubelskie: "Życie w podróży" Michała Cichomskiego, który publikuje praktyczne relacje z podróży i kolekcjonuje wyjątkowe wspomnienia.
Podkarpackie: "Road Trop Bus" Kasi Kosowskiej i Wojtka Grabowskiego, którzy postawili wszystko na jedną kartę -  kupili busa i podróżują nim po całej Eurpie, zbierając ciekawostki i informacje praktyczne dla swoich odbiorców.
Podlaskie: "Głodny Świata" Filipa Turowskiego, który rzucił pracę, aby okrążyć ziemię - w sumie odwiedził 51 krajów i ponad 13 razy okrążył Ziemię.
Świętokrzyskie: "101 Countries Before 50" - Anita i Paweł Skowerowie, którzy na swoim blogu piszą praktyczme poradniki i doradzają jak zorganizować podróż w wybrane kierunki.
Warmińsko-Mazurskie: "Podróże po kulturze" Zofii Jurczak, która chce złożyć hołd rodzinnym stronom, czyli zachodnim rubieżom województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Więcej: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013