Język:

Aktualności

Lubelskie. Smakuj życie – konkurs fotograficzny

13 lipca 2019

Już po raz ósmy Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza zarówno profesjonalistów zajmujących się fotografią, jak i amatorów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Zdjęcia z regionu lubelskiego nadsyłać można w dwóch kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej i reportażowej. Dotychczas przeprowadzono siedem edycji konkursu, w których udział wzięło ponad 400 autorów z całego kraju.

Najlepsze i najciekawsze fotografie pokazywane są na wystawach pokonkursowych i w różnych publikacjach promujących region lubelski.

W tym roku termin nadsyłania prac upływa 31 października. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu wydanym w formie kalendarza regionu lubelskiego na 2020 rok oraz na wystawie pokonkursowej. Autorzy najlepszych prac w dwóch kategoriach otrzymają karty zakupowe o wartości 750, 650 i 550 zł oraz zestawy wydawnictw z regionu.

Prace oceni jury złożone z fotografików oraz specjalistów z zakresu promocji z urzędu marszałkowskiego.

Szlak Green Velo, który przebiega przez województwo lubelskie z pewnością dostarczy Wam wielu inspiracji. Podróżując Szlakiem z pewnością znajdziecie wiele ciekawych kadrów. Zabytki, przyroda doskonale nadają się do fotografii artystycznej. W miastach i miasteczkach na szlaku i w jego korytarzu odbywa się wiele imprez, które uwieczniać można w fotografii reportażowej.

Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej Organizatora.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013