Język:

Aktualności

Już jutro szlak Green Velo w Dzień Dobry Wakacje!

20 lipca 2019

Już jutro w Dzień Dobry Wakacje – letnim programie śniadaniowym stacji TVN – wyemitowany zostanie felieton prezentujący Szlak Green Velo i jego atrakcje w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy przed telewizory od 8:30.

Dzień Dobry Wakacje to program, który w każdy weekend lipca i sierpnia zastępuje popularny Dzień Dobry TVN. Widzowie audycji mogą zawsze liczyć na najświeższe wiadomości, ciekawych gości, a także mnóstwo wakacyjnych inspiracji i prezentacji miejsc wartych odwiedzenia.

W niedzielę 21 lipca zaprosimy widzów do Kielc – miasta, przez które przebiega Szlak Green Velo oraz jego łącznik 501 do centrum miasta. Nasi rozmówcy – Prezydent Miasta Bogdan Wenta i związany ze stolicą województwa świętokrzyskiego sportowiec Sławomir Szmal opowiedzą, dlaczego warto odwiedzić Kielce. Przekonamy się, że to miejsce idealne dla osób aktywnych – miłośników rowerów, biegania czy nordic walking. Okiem kamery i drona obejrzymy zjawiskowy rezerwat Kadzielnia, dawny Pałac Biskupów Krakowskich i rynek. Nie zabraknie też informacji praktycznych od Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach.

Nagranie zostało zrealizowane na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013