Język:

Aktualności

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Aktywne miasteczko Radio Zet będzie miało swój przystanek w dniu 18 sierpnia przy placu Niepodległości – między godziną  9:00 a 15:00.

Niewiele jest dyscyplin sportu, których nie można uprawiać w Przemyślu - to miasto, które napędza aktywny styl życia! Park sportowo -rekreacyjny z koleją krzesełkową, tor saneczkowy, wodny plac, hale sportowe i kilometry ścieżek rowerowych – to wszystko znajdziecie w Przemyślu i okolicach.

Do tego spektakularne wydarzenie plenerowe, na które zjeżdżają się rowerowi miłośnicy z całej Polski i zagranicy - Festiwal Rowerowy Bike Town 2019.  Różnorodny program imprezy zadowoli każdego, zarówno profesjonalnych zawodników, amatorów rowerowych wyczynów, jak i najmłodszych widzów wraz z rodzicami, czy też przyjezdnych turystów, którzy będą chcieli aktywnie spędzić długi weekend sierpniowy w scenerii Przemyśla.

Do tego atrakcje Aktywnego Lata z Radiem ZET. Instruktorka fitness Martyna pokaże Wam jak zdrowo się zmęczyć i skutecznie trenować. Będzie koszykówka, badminton, siatkówka i piłka nożna. Spragnionych poczęstujemy zdrową wodą mineralną i wartościowymi koktajlami. Będą konkursy z nagrodami dla całych rodzin i mnóstwo gadżetów od Radia ZET.  

Każdy z gości będzie miał  również unikalną okazję odbycia niecodziennej podróży szlakiem Green Velo w mobilnym kinie 5D. Podczas kilku minut seansu w kapsule można nie tylko zobaczyć w trójwymiarze, ale usłyszeć oraz poczuć – ruch, wiatr i wodę podczas przejażdżki rowerem po wybranych zakątkach 5 województw Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Ten seans to tylko próbka możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego na rowerze zarówno w zakresie turystyki kulturowej, jak i przyrodniczej. Na Wschodnim Szlaku Rowerowym każdy rowerzysta, biker czy kolarz znajdzie odcinek dla siebie, który pozwoli mu cieszyć się zdrową jazdą na dwóch kółkach.

Przez cały czas trwania akcji Aktywne Lato z Radiem ZET słuchaj uważnie Radia ZET. W trakcie programu między 9:00 a 15:00 usłysz od prowadzącego dany program hasła lub zagadki, skompletuj je i rozwiąż, a potem zadzwoń pod nr 321 321 321 z poprawną odpowiedzią do naszego studia.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013