Język:

Aktualności

Kielce BIKE-EXPO już po raz dziesiąty!

10 września 2019

Przed nami wyjątkowa, dziesiąta już edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO. Ta najważniejsza i największa w tej części Europy wystawa branżowa odbędzie się w dniach 19-21 września.

W tym czasie na terenie Targów Kielce coś dla siebie znajdą przedstawiciele branży rowerowej, producenci, właściciele sklepów , sportowcy oraz rowerowi entuzjaści.

W 2018 swoją ofertę prezentowali wystawcy z 15 krajów . Na Kielce Bike-Expo zjechała się także cała rowerowa Polska – swoja ofertę zaprezentowało 170 firm z Polski. Elektryczne rowery, części, akcesoria, oświetlenie – to tylko część produktów, które można było zobaczyć na kieleckiej wystawie.

Targi Kielce BIKE-EXPO to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie stworzona została platforma spotkań dla całej branży. Przedstawiciele przemysłu rowerowego mogą wziąć udział w dedykowanych warsztatach i szkoleniach. W tym roku szkolenie poprowadzi Jan Kubica – dyplomowany coach i mentor. Coaching i szkolenie dotyczyć będą efektywnego prowadzenia działalności i rozwoju firmy.

Przedsiębiorcy – przedstawiciele sklepów i serwisów rowerowych i producenci sprzętu – mogą liczyć też na szkolenia z cyklu Akademia Kielce BIKE-EXPO 2019. Udział w Akademii to gwarancja poszerzenia wiedzy teoretycznej, nabycia praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienia kompetencji zawodowych na certyfikowanych szkoleniach i warsztatach.

Podczas dziesiątej edycji targów nie zabraknie też nowości – to właśnie podczas tej wystawy producenci decydują się na premierowe pokazy swoich produktów. Najlepsze z nich zostaną wyróżnione nagrodami BIKE AWARD.

Nie zabraknie też sportowych emocji, o które zadbają Organizatorzy Maraton Bike Atelier. To aż dwanaście wyścigów, czyli o dwa więcej niż w roku poprzednim. Podczas maratonu zawodnicy ścigać się będą na dystansie dostosowanym do indywidualnych umiejętności i możliwości. Każde wydarzenie to także okazja do rodzinnego spotkania. Odcinek Bike Atelier MTB Maraton w Kielcach odbędzie się 21 września.

Zapraszamy! Między 19 a 20 września 2019 kielecki ośrodek targowy odwiedzą branżowi goście, a więc właściciele sklepów rowerowych, pracownicy serwisów, czy zawodnicy uprawiających sporty rowerowe. Ostatni dzień (21 września) tradycyjne przeznaczony jest  dla gości indywidualnych - to dzień pełen atrakcji, pokazów i spotkań z ciekawymi ludźmi.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013