Język:

Aktualności

Róża Regionów 2019 dla folderów turystycznych z Podlaskiego!

12 lutego 2020

Sześć wydawniczych skarbów Województwa Podlaskiego zostało wyróżnionych przez kapitułę konkursu "Róże Regionów".

Foldery tematyczne: "Podlaskie aktywnie", "Podlaskie z rodziną", "Podlaskie bez pośpiechu", "Podlaskie w kulturowym tyglu", "Podlaskie żubry, łosie, ptaki i robaki" oraz "Podlaskie na wodzie" zwyciężyły w Kategorii Folder IX edycji konkursu Róża Regionów, organizowanym przez „Wiadomości Turystyczne".

- Ta nagroda to ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że kapituła konkursu przyznała, iż poziom graficzny i merytoryczny co edycję jest wyższy i tym trudniej wybrać zwycięzcę. To bardzo cieszy i daje satysfakcję. Świadczy też o tym, że spełniamy oczekiwania turystów odwiedzających nasz region, a to przecież najważniejsze - mówi Bożena Nienałtowska, Dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy wydawnictwo UMWP zostaje docenione. W 2011 r. otrzymało wyróżnienie za materiały promocyjne, zaś w roku ubiegłym Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, której członkiem jest urząd, wygrała Różę Regionów w kategorii „Aplikacje Mobilne” za stronę podlaskie.travel .

Źródło: Wrota Podlasia

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013