Język:

Aktualności

Green Velo w wielu odsłonach na nadchodzących targach Fiets&Wandelbeurs w Utrechcie!!!

26 lutego 2020

Mocnym akcentem rozpoczynamy bieżący rok targowy - Kapsuła 5D oraz stoisko modułowe Green Velo przygotowała Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego na targi Fiets en Wandelbeurs, które odbywać się będą od 28 lutego do 1 marca 2020 roku w Utrechcie.

We współpracy z pozostałymi czterema regionami, przez które przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego ROTWŚ przygotowała ofertę dla turystów z Holandii.

Podczas wszystkich dni targowych turyści będą mogli oglądać filmy dotyczące Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo w 5. wymiarze! Aby  doznać nieopisanych wrażeń zapraszamy na 8 minutowe seanse do kapsuły 5D, która również zagości na targach.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy. Jak zwykle rozdamy mnóstwo wydawnictw promocyjnych i map, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz przybliżymy zainteresowanym turystom co czeka ich na szlaku Green Velo.

Serdecznie zapraszamy!!!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013