Język:

Aktualności

Platforma sprzedażowa Województwa Świętokrzyskiego

24 lipca 2020

Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu kilkoma klikami zakupicie ofertę z regionu turystycznego - nocleg, atrakcyjny voucher do restauracji, wycieczkę lub bilet do atrakcji.

Kliknij i kup oferty: www.swietokrzyskie.travel

- Pomysł na stworzenie narzędzia powstał w Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, której celem jest stworzenie kanału sprzedażowego dla swoich członków na preferencyjnych warunkach - mówi Marcin Piętak, prezes ROTWŚ. - Ale przedsiębiorcy nie należący do ROT  mogą przystąpić do projektu w każdej chwili - dodaje.

Na platformie jest sporo ofert z obiektów znajdujących się na szlaku Green Velo lub w korytarzu np. w Kielcach, Sandomierzu, Szydłowie.

Projekt realizuje firma Tripsomnia, która od czterech lat pracuje przy rozwoju platform sprzedażowych również zagranicą. Jak mówi Michał Skórka, który wdraża platformę w województwie świętokrzyskim, platformę obsługuje prosty system płatniczy STRIPE, z którego w Polsce korzysta m.in. Uber.

Obecnie w systemie mamy ponad 50 ofert, a ich liczba stale się powiększa.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013