Język:

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – „Lubelskie. Smakuj zycie”

2 sierpnia 2020

Planujesz rowerową wyprawę po lubelskim odcinku Szlaku Green Velo? A może właśnie stamtąd wracasz i, oprócz wspomnień w głowie, masz też niezwykłe zdjęcia? Weź udział w konkursie fotograficznym i zgarnij cenne nagrody.

Konkurs fotograficzny to jedno z ciekawszych działań promocyjnych regionu lubelskiego. Każdego roku przyciąga on zarówno profesjonalistów, jak i fotografów-amatorów. W dotychczasowych edycjach do konkursu zgłoszono blisko 3200 fotografii!
Swoje prace mogą zgłaszać zarówno profesjonaliści, jak i osoby fotografująca amatorsko. Nie ma też ograniczeń wiekowych czy terytorialnych. Zdjęcia nadsyłać można z całej Polski. Warunek jest tylko jeden – muszą być to obrazy wykonane w Lubelskiem.
Najciekawsze prace Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pokazuje na wystawach pokonkursowych oraz w różnych publikacjach promujących Lubelskie. Ilustrują też promocyjne i informacyjne profile województwa w mediach społecznościowych. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia każdego roku publikowane są również w katalogach wydawanych w formie kalendarza Regionu Lubelskiego.
Nagrodami w konkursie są wartościowe bony zakupowe oraz materiały promocyjne regionu. Prace ocenia jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenie i związki twórcze oraz ze specjalistów ds. promocji Urzędu
Marszałkowskiego.
Zdjęcia oceniane będą w dwóch kategoriach: fotografia artystyczna i fotografia reportażowa.

Prace nadsyłać można do 30 października 2020 roku.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013