Język:

Aktualności

Nadchodząca edycja Kielce Bike-Expo wyłącznie online

19 września 2020

Na podstawie szczegółowej analizy branży rowerowej i rozmów z wystawcami, organizatorzy przedsięwzięcia Kielce Bike-Expo zdecydowali, że w 2020 roku odbędzie się jedynie internetowa odsłona wydarzenia. Targi w tradycyjnej formie odbędą się w 2021.

Spotkanie przedstawicieli branży rowerowej w Targach Kielce od wielu lat stanowi unikatową platformę wymiany doświadczeń. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci, przedstawiciele hurtowni, serwisów i sklepów. Targi Kielce Bike-Expo to miejsce, gdzie wystawcy z całego świata prezentują corocznie swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć można flagowe produkty, ale także premiery sprzętu. Swoją ofertą zaskakują także rynkowi debiutanci. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, wspólnie z partnerami wydarzenia, organizatorzy podjęli decyzję, aby tradycyjna odsłona Kielce Bike-Expo odbyła się w 2021 roku.

Żródło: Targi Kielce

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013