Język:

Aktualności

Podkarpackie ma najlepszych Turystycznych Blogerów!

11 grudnia 2020

Znamy wyniki Turystycznych Mistrzostw Blogerów! W tym roku najlepsi okazali się RudeiCzarne – Blogerzy z Podkarpackiego. Trzecie miejsce zajęły Podróże w naturze reprezentujący Podlaskie.

To była niezwykle zacięta rywalizacja. Reprezentanci blogosfery ze wszystkich regionów Polski publikowali wpisy o swoich regionach. Materiały wideo, zdjęcia i porywające opisy mniej znanych i często nieodkrytych turystycznie zakątów Polski.

O zwycięstwie w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej decydowały trzy czynniki. Pierwszym z nich to zasięg, czyli ilość osób, do których dotarły materiały. Swój głos mieli tez internauci, którzy mogli głosować na swoich faworytów. Prace blogerów oceniała również komisja – eksperci w dziedzinie marketingu turystycznego i internetowego.

Cieszymy się, że na podium stanęli blogerzy reprezentujący dwa województwa Polski Wschodniej – Podkarpackie i Podlaskie.

Pierwsza nagroda powędrowała do reprezentujących Podkarpackie autorów bloga RudeiCzarne, czyli Karoliny Miller i Piotra Andruszko. To  podróżnicy i, których połączyła pasja. Pochodzą z Podkarpacia, mieszkali w Małopolsce i wylądowali na Malcie. Pomimo podróży po świecie, przeprowadzka sprawiła, że bardziej docenili Polskę. Tęsknota wywołuje u nich głód odkrywania Ojczyzny i miejsc, których nie zdążyli jeszcze odkryć.

Trzecie miejsce zajęli Anna Bielecka i Michał Rosiak, autorzy bloga Podróże w Naturze. Nie ma atrakcji, na którą by się nie zdecydowali! Są fanami aktywnego wypoczynku, w zgodzie z naturą i na jej łonie. Robią PR naturze, która nie ma swojego działu marketingu :) Są zgranym duetem z lekkim piórem. Mają doświadczenie w dziennikarstwie i tworzeniu kreatywnych formatów.

Drugie miejsce zajął Bartosz Dziwak, czyli Bartek w Podrózy, który w czasie konkursu tworzył materiały o Dolnośląskiem.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym blogerom!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013