Język:

Aktualności

#kieruneklubelskiekrajobrazy – zrób zdjęcie i wygrywaj!

11 stycznia 2021

Jeśli lubisz fotografować, a w planach na 2021 rok masz zwiedzanie parków narodowych i krajobrazowych województwa lubelskiego, ta akcja jest dla Ciebie!

#kieruneklubelskiekrajobrazy – pod tym hasztagiem na Instagramie znajdziesz posty na temat dwóch parków narodowych i siedemnastu krajobrazowych. Pod tym hasłem możesz także opublikować swoje zdjęcia lubelskiej przyrody – ożywionej i nieożywionej – które spotkasz w lubelskich parkach narodowych i krajobrazowych. Najciekawsze fotografie otrzymają nagrody.

W zabawie udział wziąć mogą profesjonalni fotografowie przyrody, jak i amatorzy, dorośli, dzieci i młodzież. Zgłoszenie do udziału w akcji polega na:
• umieszczeniu na swoim koncie w aplikacji Instagram dowolnej liczby przyrodniczych fotografii wykonanych w miesiącu, w którym są publikowane,
• opatrzeniu ich hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy.

Co ważne, na zgłoszonych zdjęciach nie może być wizerunku osób ani jakichkolwiek znaków (np. liczb, podpisów, itp.).

Komisja konkursowa oceni zdjęcia, które użytkownicy Instagrama opublikują od dnia ogłoszenia akcji do 12 grudnia 2021 roku. przy czym o nagrody za najlepsze zdjęcie miesiąca powalczą fotografie opublikowane w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca (1-28 lutego, 1-31 marca itd.) z wyłączeniem stycznia i grudnia. O nagrodę za najlepsze zdjęcie stycznia powalczą fotografie opublikowane od dnia ogłoszenia akcji do 31 stycznia, natomiast o nagrodę za najlepsze zdjęcie grudnia – opublikowane w dniach od 1 do 12 grudnia 2021 roku.
Wyboru fotografii do nagród miesiąca, a następnie do „zdjęcia roku” dokona jury powołane przez organizatora akcji. Organizator skontaktuje się z autorami zakwalifikowanych do oceny zdjęć, aby uzyskać od nich wymagane w akcji oświadczenia i zgody (dokumenty wymienione w karcie zgłoszenia).

Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody:
1. Autorom dwunastu fotografii uznanych przez jury za najpiękniejsze (po jednej w danym miesiącu), zostaną przyznane nagrody miesiąca: 12 kart zakupowych o wartości 500 zł każda.
2. Dodatkowo, jeden z laureatów nagrody miesiąca otrzyma nagrodę główną za „zdjęcie roku”: kartę zakupową o wartości 1500 zł.
3. Nagrody będą wysyłane laureatom za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres podany na karcie zgłoszenia.
Dwanaście zwycięskich zdjęć zostanie wykorzystanych w kalendarzu na rok 2022.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Organizatorem akcji jest Województwo Lubelskie.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013