Język:

Aktualności

Szlaki Zamków Gotyckich… mobilnie!

13 stycznia 2021

Jeśli zima i niskie temperatury powstrzymują Cię przed jazdą na rowerze, poszukaj innych możliwości zwiedzania i aktywnego wypoczynku.

Świetną propozycją na zimowy czas jest niezwykła gra turystyczna na terenie Warmii i Mazur. Znajdziesz ją w przewodniku mobilnym po unikatowych miejscach południowego obszaru Morza Bałtyckiego. Aplikacja wzbogacona jest o moduł questów – gier terenowych na wybranych trasach.
Aplikacja dostępna na platformy iOS i Android to prawdziwe kompendium wiedzy dla aktywnych turystów. Dzięki przewodnikowi będziesz mieć dostęp do bogatych opisów historycznych, ciekawostek, galerii zdjęć, a także zestawu informacji praktycznych o noclegach, restauracjach, czy wydarzeniach.

Nie tylko zamki
Szlaki Zamków Gotyckich prezentują 114 wyselekcjonowanych ciekawych miejsc i obiektów podzielonych na sześć, tematycznych tras turystycznych: „Szlak Zamków Gotyckich”, „Zamki Gotyckie Obwodu Kaliningradzkiego”, „Szlak zabytków hydrotechniki” „Szlak latarni morskich”, „Szlak bursztynowy”, „Szlak kopernikowski”.
Zacznij przygodę uruchamiając quest – grę terenową na wybranym szlaku, opowiadaj na pytania, zdobywaj punkty i odznaki, bądź pierwszy w rankingu. Quest poprowadzi Cię przez najciekawsze miejsca i obiekty w północnej Polsce, opowie Ci o nich oraz sprawdzi Twoją wiedzę.
Szlaki Zamków Gotyckich to idealna propozycja dla osób zainteresowanych historią, poznawaniem i odkrywaniem nieznanych faktów, ciekawostek i miejsc. To aplikacja również dla całych rodzin, które chcą uprawiać aktywną turystykę i przy okazji dobrze się bawić rywalizując ze sobą i z innymi użytkownikami.Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013