Język:

Aktualności

Smakuj Lubelskie i nakręć film!

29 kwietnia 2021

Rusza I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Lubelskie. Smakuj życie" na najlepszy film promujący region lubelski.

Jak zwiedzasz Lubelskie? Pieszo? Rowerem? Kajakiem? Nie ma znaczenia, jak smakujesz Lubelskie. Nakręć swoją unikalną opowieść, która nawiąże do hasła "Lubelskie. Smakuj życie!" i zainspiruje innych, by odwiedzić Lubelskie.

Plakat konkursu smakuj lubelskie


Celem Konkursu jest przygotowanie Pracy Konkursowej w ramach, której będzie opowiedziana unikalna historia inspirująca do odwiedzenia Regionu Lubelskiego. Uczestnicy konkursu nagrają krótkometrażowe materiały filmowe pokazujące w sposób pozytywny aktywne formy spędzania czasu oraz atrakcje turystyczne na terenie administracyjnym województwa lubelskiego i związanego tematycznie z hasłem: „Lubelskie. Smakuj życie!”. Po rozstrzygnięciu konkursu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.
Zapraszamy do zgłaszania filmów wykonanych techniką cyfrową (kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem). Długość filmu nie powinna przekroczyć 3 minut.

Dla autorów najciekawszych prac czekają nagrody:
I nagroda: karta zakupowa o wartości 2000 zł
II nagroda: karta zakupowa o wartości 1500 zł
III nagroda: karta zakupowa o wartości 1000 zł

W konkursie przewidziane są również trzy wyróżnienia, które zostaną nagrodzone kartą zakupową o wartości 500 zł.
Wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione osoby otrzymają również zestaw promocyjny „Lubelskie. Smakuj życie!”.
Termin nadsyłania filmów mija 17 września 2021 r.

Jak wziąć udział w konkursie?
Pracę konkursową wraz z Kartą Zgłoszenia i oświadczeniami należy przesłać pocztą lub za pośrednictwem przesyłki kurierskiej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS FILMOWY”) lub dostarczyć osobiście na powyższy adres.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Organizatora.

Organizator Konkursu:
Województwo Lubelskie, z siedziba przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013