Język:

Aktualności

Moje Roztoczańskie Drzewo – konkurs fotograficzny

9 czerwca 2021

Planujesz wyprawę szlakiem Green Velo i na pewno w Twojej sakwie czy plecaku znajdzie się miejsca na aparat? Weź udział w konkursie i walcz o nagrody.

Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach oraz Nadleśnictwo Tomaszów zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym, którego tematem jest „moje roztoczańskie drzewo”.
Podczas wypraw po roztoczańskich drogach i bezdrożach z pewnością spotkasz drzewa, które przykują Twoją uwagę. Może być to wiekowy, pomnikowy dąb, niewielki buk o niezwykłym kształcie czy też pospolita lipa, która urokliwie prezentuje się na tle roztoczańskich pól.
By wziąć udział w zabawie nie musisz mieć skończonych 18 lat ani być profesjonalnym fotografem przyrody. Ważne, by mieć pomysł, jak uchwycić piękno roztoczańskiej przyrody.
Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 3 zdjęcia.
Spośród nich komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Organizatora, Nadleśnictwa Tomaszów i profesjonalnych fotografików zrzeszonych w ZPAF i Fotoklubie RP.
Warto wziąć udział w konkursie – na najlepszych czekają medale i legitymacje Fotoklubu RP oraz nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stornie internetowej Organizatora.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013