Język:

Aktualności

Korba na rower z Interią

12 lipca 2021

Trwa ogólnoportalowy projekt, którego celem jest popularyzacja roweru oraz promowanie go jako ekologicznego środka transportu. Na stronie głównej portalu pojawi się specjalny blok dedykowany akcji.

 W ramach projektu w Zielona Interia powstanie także raport, gdzie będą publikowane materiały o tematyce rowerowej przygotowane przez różne serwisy Interii.

- Grupa Interia  promuje wśród swoich czytelników wartości ekologiczne. W tym celu uruchomiliśmy serwis poświęcony ochronie środowiska Zielona Interia i dołączyliśmy do Stowarzyszenia Czysta Polska. Akcja „Korba na rower” jest rozwinięciem wcześniejszych projektów, m.in. naszego rowerowego podcastu. Liczymy, że zachęci ona wiele osób do regularnego korzystania z tego środka transportu – mówi Agata Kaźmierska, która odpowiada za serwis Zielona Interia.

W związku z akcją „Korba na rower” powstanie specjalny raport w serwisie Zielona Interia, gdzie będą udostępniane materiały o tematyce rowerowej z całego portalu. Czytelnicy znajdą w nim m.in. artykuły o tematyce ekologicznej, porady dietetyczne i parentingowe, ciekawe propozycje tras, reportaże dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa rowerzystów oraz wywiady z pasjonatami tych jednośladów.

Patronami akcji są Stowarzyszenie Czysta Polska oraz „Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo”.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013